Petr Hryzálek

Chtěl jsem napsat,
že jsem normální člověk.

Spousta lidí z okolí by se mi ale smála.

Pro hodně lidí jsem vlastně tím nejzvláštnějším člověkem, co v životě potkali.

Široké okolí mě má, asi kvůli občasnému číru na hlavě za punkáče. Vlastně má číro i růžový maskot, kterého vydávám za svoje logo. Vlastně tu kreaci na hlavě používám jako symbol odlišení od běžných postupů a standardů, stejně jako to dělám v marketingu a webových stránkách.

Vlastní projekt #1

LepšíAkce.cz

Projekt zaštitující pořádání prakticky jakýhkoli akcí – ať už jde o ozvučení, moderování, zábavná stanoviště nebo promoakce firem. Zkrátka zvedneme úroveň vašich akcí!

Vlastní projekt #2

LepšíTábor.cz

Na táborech jsem se toho hodně naučil. Vlastním táborem tak trochu „splácím“ dluh společnosti a předávám to dál. Taky nabírám zkušenosti s vedením týmu skvělých lidí. A pohyb je taky potřeba.

Vlastní projekt #3

Olomouc.IT

Většinu klientů trápí také něco s počítači nebo jinou technikou. Tato služba pomůže menším firmám tyto problémy za nízký paušál zvládat. Zatím jen na doporučení, ale pokud potřebujete, ozvěte se.

Vlastní projekt #4

BubbleBot

Předchůdcem byl e-shop s plackami s vlastním motivem. Teď úspěšně prodáváme v centru Olomouce společně s plackami asi nejkontoverznější drink. Je to tak trochu marketingová výzva.