Marketingový seriál

2. díl | Strasti a slasti sekce O nás

By 29.6.2020 19 července, 2020 No Comments

Co napsat do sekce „O nás“? Ne všechno, co se kdy ve firmě stalo, ale třeba jen jeden zajímavý detail, který byste líčili známým u kafe.

Napsala Michaela Mužíková ve svém loňském projektu jako 335. copy trik.

Návštěvníky na vašem webu nezajímá vaše minulost, ale hlavně jejich budoucnost. Mladá, dynamická a s individuálním přístupem ke každému klientovi je dnes každá společnost – možná tím ale spíš řeknete návštěvníkům, že ve firmě nemáte nastavené žádné procesy, postupy a spolupráce s vámi bude spíš sázkou do loterie – možná vyhrají.

Přemýšlejte o tom, jak napsat tuto stránku tak, aby o ní lidi ještě týden přemýšleli. V krátké větě se představte. Do třech bodů shrňte svůj příběh. Zmiňte historku, kterou rádi vyprávíte u piva nebo kafe. Doplňte fotku ze života firmy. Tečka.

Pokud zvládnete vytvořit poutavé video, určitě ho přidejte. Ale žádnou slideshow fotek! Ukažte, jak pracujete, zákulisí tvorby – spousta lidí netuší, jak se vyrábí stůl, programují webové stránky, ani jak funguje kuchyně v restauraci. Ukažte jim to, budete jedineční.

Všechno to pěkně graficky zpracujte a pověste na web.

 

 

Dnes jsme trochu předběhli konkrétním obsahem, ale už za týden si ukážeme, jak vést návštěvníka na vašich stránkách, aby se z něj nestala Alenka v říši divů.

Po přečtení dnešního tipu buďte na webu blíž k návštěvníkům. Vemte ho na pomyslné kafe a bavte ho!

Jdu na dobrou kávu.
Přidáš se?

Olomouc, Česká republika

M: +420 774 497 407
E: ahoj@hryzalek.cz