52x poradímMarketingZačátky podnikáníZe života

Proč končí výborná restaurace v centru města?

By 10.12.2016 2 komentáře

Proč kvůli nízkým tržbám zavírá výborná restaurace v centru města? A teď zapomeňte na EET. Proč najednou nezačli všichni chodit do posledního bubble tea baru, který zůstal v Olomouci? Proč vyhrál Babiš nebo Zeman volby? Proč nikdo nečte vaše newslettery?

Protože marketing.
Když jsem začátkem roku chtěl 52x poradit, každé pondělí vydat článek, který posune každého, kdo to potřebuje v marketingu… Četlo to tolik lidí, že jsem pod záplavou poptávek práce neměl kapacity záměr udržet a 13. týden jsem pod vlivem pěkného jarního počasí a množství rozdělaných projektů (ne)dobrovolně rezignoval. Ale nebojte. Jednou to dopíšu.

Čím víc mi prošlo pod rukama firem a živnostníků, tím víc zjišťuji, jak na marketing všichni dlabou, protože nechtějí utrácet.

Firmy často hodí správu sociálních sítí na zaměstnance, na psaní článků na blog hodí bobek a o možnostech práce s aktuálními klienty nebo třeba newslettery bobek ví. Zpětná vazba jim nic neříká.

A po mé odpovědi “Nj, nemůžu být všude” na zprávu kamaráda “…no asi nedoladěná propagace” jsem se rozhodl udělat školení na lepší marketing.
Mám za sebou víc, než desítku školení tvorby úspěšných webových stránek pro uživatele eStránek, desítky přednášek a workshopů pro neziskovky. To už jsou stovky odlektorovaných a odškolených hodin – to vypadá nadějně, ne?

Pojďte se mnou proniknout do tajů úspěšného marketingu.
Na 20. prosince v Olomouci za zaváděcí cenu 1 000 Kč!

Kapacita je omezená na 9 účastníků.
Školení bude probíhat od 9 hodin do půl třetí. Občerstvení, oběd v nedaleké restauraci, flashka s materiály a certifikát o účasti v ceně!

hryzalek

Author hryzalek

Autor textu je zapálený markeťák a tvůrce webů.

More posts by hryzalek

Join the discussion 2 komentáře

Leave a Reply