Motivačních citátů a novoročních předsevzetí je plná Facebooková zeď, pojďme trochu přitopit. Konec stěžování na uplynulý rok, byť je to, jako by to bylo včera. Naštval jsem dost lidí, u některých mě to mrzí, u některých vůbec. Díky všem za tu jízdu! Dala mi hodně.

Jenom ten, kdo chce měnit svět něco dělá. Pojďme něco dělat.
Spoustu z těchto cílů sám nezvládnu. Jdeme do toho? Jdete do toho se mnou?

 

No alcohol. No problems.

Zní to jako Novoroční klišé, popravdě jsem se alkoholu nedotkl už třetí den. Většina z vás mě zná jako člověka, kterej kopne desítku nebo dvě piv a pak se dějou věci. „Seš v pohodě a když se napiješ, tak seš dobrej úleťák.“ — slova jednoho z kamarádů.

Z jiných koutů se doslýchám, že za spoustu věcí může to, jak chlastám. Jasně. A víte kolik z vás by ani nežilo, kdyby se nechlastalo? Škoda.

Popravdě jsou za tím i zdravotní důvody – hoď kamenem a mlč, kdo víš. Hele. Sám nevím, co od toho čekat. Jestli to vydržím a jak dlouho. Ale budu fakt rád, když to budete respektovat. Předem díky.

 

Léto 2019 – rozjedem to na plný pecky!

S LepšímTáborem to nedopadlo. Vlastně se to docela posralo. Pravda je někde mezi tím, co se říká – chvilku blíž u mě, chvilku dál ode mě. Po zkušenosti z léta jsem se rozhodl distancovat a ač mi to někteří jedinci nevěří a pořád mě žvejkají mezi zubama, sledovat z dostatečné dálky. Jen sledovat. Jakože dívat, jak to, kvůli čemu tábor vznikal zmizelo někde mezi … A to je vlastně jedno čím.

Každopádně plány na léto jsou fakt velký – a nebude to jen tábor. Každopádně tady si ještě chvilku počkejte. Raketovej start očekávám začátkem února.

 

Beast in love!

Tohle je věc, kde letos nechám duši – asi už jste slyšeli o tom, že od září dělám v reklamce. Ta práce, kterou jsem dělal přes 10 let konečně chytla pevný obrysy a vidím, že má smysl. Měníme značky a boříme zdi. A určitě nebudeme polevovat. Maximálně dort na 1. výročí! Ten si polevu zaslouží!

Pokud se to povede a bude prostor, možná se dáme do menšího e-shopu. Ale pššt 🙂

 

Knížka Jak sbalit holku klienta

Už brzy vás chci zasypat ukázkama, úryvkama a ochutnávkama. Ale hlavně věřím, že ji v létě budete moci chytnout do svých rukou a bude vás bavit, vzdělávat a možná trochu pobuřovat. Už brzo budu vybírat nějaký test-readery.

No a bavit, vzdělávat a pobuřovat pak na podzim budu na one-man-show kurzech. Který možná budou víc show, než přednášky – ale to je ještě daleko…

 

Díky všem za podporu! Jakoukoli…

hryzalek

Author hryzalek

Autor textu je zapálený markeťák a tvůrce webů.

More posts by hryzalek